Nagyon szeretem a meggyes pitét, így a kedvenc receptemet átalakítottam hogy cukorbetegként én is megtudjam enni. (cukorral, és finom búzaliszttel készült pite receptje erre a linkre kattintva található) Annak ellenére hogy teljes kiőrlésű, és tönköly liszttel készült, a tészta könnyű, és finom lett. A meggy pedig már saját termés, így még a pite is finomabb vele.....
Hozzávalók 20x30 cm-es tepsihez:
5 dkg teljes kiőrlésű tönkölyliszt (Nagyi titka)
10 dkg fehér tönkölyliszt (Nagyi titka)
1/2 cs sütőpor
15 dkg vaj
3 db tojás
1 kk vaníliaaroma
15 dkg eritrit
1 citrom reszelt héja
magozott meggy ízlés szerint
A puha vajhoz adjuk hozzá a vaníliaaromát, a citromhéjat, és 5 dkg eritritet, majd keverjük habosra.
Ezután állandó keverés mellett, egyesével adjuk hozzá a tojássárgákat, és keverjük tovább pár percig. (mindegyik tojássárgával külön-külön is keverjük össze)
A tojások fehérjét kezdjük el habbá verni, majd amikor már kezd kifehéredni, kanalanként adjuk hozzá a maradék 10 dkg eritritet, és addig verjük, hogy egy kemény habot kapjunk.
A kétféle lisztet keverjük össze a sütőporral, majd adjuk hozzá a tojássárgás keverékhez, és keverjük alaposan össze.
Ezután több részletben adjuk hozzá a keményre felvert tojáshabot, és keverjük, forgassuk össze úgy, hogy egy sima masszát kapjunk.
A tepsit béleljük ki sütőpapírral, majd egyenletesen simítsuk bele a masszát.
Ezután ízlés szerint pakoljuk rá a kimagozott meggyszemeket. (Én bőségesen megpakoltam meggyel.)
Helyezzük be előmelegített sütőbe, majd közepes hőmérsékleten süssük kb. 35-40 percig, tűpróbáig.(Én légkeverésnél 170 fokon, 35 percig sütöttem, de ez sütőfüggő)
A sütőből kivéve hagyjuk pár percig a tepsiben, majd sütőpapírral együtt emeljük át egy rácsra és hűtsük ki.
Tálalás előtt a kihűlt süteményt ízlés szerint szórjuk meg por eritrittel, majd szeleteljük fel, és úgy kínáljuk. A tésztája finom, és könnyű, annak ellenére hogy teljes kiőrlésű tönköly liszttel készült.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése